Oakley Flight Deck, laskettelulasit
Virtaviivaiset Oakley Flight Deck -laskettelulasit sopivat sekä laskettelijoille että lumilautailijoille, kun lumiset rinteet kutsuvat puoleensa. Laskettelulasien joustava runko ja laaja huurtumaton linssi tarjoavat täydellisen istuvuuden koko päiväksi. Oakley Flight Deck -laskettelulasit suojelevat silmiäsi UV-säteilyltä, ja lasit on suunniteltu yhteensopiviksi lähes kaikkien kypärämallien sekä RX-kehysten kanssa. Hintaseurannasta löydät Oakleyn Flight Deck -laskettelulaseja useissa eri väreissä ja samalla voit vertailla netin parhaita tarjouksia.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Oakley Flight Deck L Matte Black w/ Prizm Snow Black IridiumNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1 päivä | 139,66 € | 144,46 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Oakley Flight Deck L Matte Black w/ Prizm Snow Sapphire IridiumNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | tarkista saatavuus | 189,90 € | 194,70 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Oakley Flight Deck L Matte Black w/ Prizm Snow Torch IridiumNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | tarkista saatavuus | 199,90 € | 199,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Oakley Flight Deck matte black prizm black iridium MiehetNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 4-6 päivää | 169,95 € | 171,95 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Oakley Flight Deck L Black - Prizm Black Iridium Prizm Black IridiumNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2 - 5 päivää | 236,00 € | 236,00 € | Katso tuotetta ▸ |
Oakley Flight Deck, laskettelulasit
Ilmoita virheellisestä tiedostaVirtaviivaiset Oakley Flight Deck -laskettelulasit sopivat sekä laskettelijoille että lumilautailijoille, kun lumiset rinteet kutsuvat puoleensa. Laskettelulasien joustava runko ja laaja huurtumaton linssi tarjoavat täydellisen istuvuuden koko päiväksi. Oakley Flight Deck -laskettelulasit suojelevat silmiäsi UV-säteilyltä, ja lasit on suunniteltu yhteensopiviksi lähes kaikkien kypärämallien sekä RX-kehysten kanssa. Hintaseurannasta löydät Oakleyn Flight Deck -laskettelulaseja useissa eri väreissä ja samalla voit vertailla netin parhaita tarjouksia.
EAN-koodi | 0700285944043, 0888392011343, 0700285944005, 0700285943886, 0700285943947, 2200030720864, 0700285944081, 2200030720888, 0700285944159, 0700285943992, 0888392011350, 0888392011374, 0888392011336, 0700285944111, 0700285944074, 0888392149718 |
Hintakehitys
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.