AL-KO SnowLine 620.4 E III (114036) 302cc 62cm, bensiinikäyttöinen lumilinko
AL-KO SnowLine 620.4 E III (114036) 302cc 62cm, bensiinikäyttöinen lumilinko osastosta Lumilingot ja -kolat nyt edullisimmin kaupasta Staypro hintaan 1 215 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
AL-KO 620.4 E Lumilinko 6,2 kWNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2-3 päivää | 1 215 € | 1 245 € | Katso tuotetta ▸ | ||
AL-KO Snowline 620.4 E III MAXLED 2-vaihe 62cm, 4-tahti 6,2kW lumilinkoNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ |
|
1 290 € | 1 335 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Lumilinko SnowLine 620.4 E III, AL-KONäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 5 päivää | 1 393 € | 1 443 € | Katso tuotetta ▸ |
1 215 €
Toimitusaika
Hinta toimituskuluineen 1 335 €
1 290 €
Toimitusaika 5 päivää
Hinta toimituskuluineen 1 443 €
1 393 €
AL-KO SnowLine 620.4 E III (114036) 302cc 62cm, bensiinikäyttöinen lumilinko
Ilmoita virheellisestä tiedostaValmistaja | AL-KO |
Mitat | |
Paino | 85 kg |
Leveys | 770 mm |
Pituus | 1 170 mm |
Teho | 6 200 W |
Valmistajan tuotesivu | https://alkopuutarha.fi/tuote/al-ko-snowline-lumilinko-620-4-e-iii-62kw-62cm/ |
EAN-koodi | 4003718064599 |
Hintakehitys
Korkein hinta
1 393 €
Keskihinta
1 299 €
Alin hinta
1 215 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.