Sony KD55X85L (55"), LED-televisio
Sony KD55X85L (55"), LED-televisio osastosta Televisiot nyt edullisimmin kaupasta Bigbox.fi hintaan 1 087 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
TV Sony KD-55X85L LED 55"" SmartNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 4-7 työpäivät | 1 087 € | 1 122 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Sony KD-55X85LAEP 55" 100Hz 4K UHD Google TVNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | tarkista saatavuus | 1 299 € | 1 324 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Sony Bravia 55†X85L 4K Full Array LED älytelevisio (2023)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2 - 5 päivää | 1 399 € | ? | Katso tuotetta ▸ | ||
Sony KD55X85LAEP Full Array LED UHD 4K TV 55 tuumainen Ilman kytkykauppaa tai liittymäpakkoa.Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 0-2 päivää | 1 499 € | 1 512 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
Toimitusaika 4-7 työpäivät
Hinta toimituskuluineen 1 122 €
1 087 €
Toimitusaika tarkista saatavuus
Hinta toimituskuluineen 1 324 €
1 299 €
1 399 €
Toimitusaika 0-2 päivää
Hinta toimituskuluineen 1 512 €
1 499 €
Sony KD55X85L (55"), LED-televisio
Ilmoita virheellisestä tiedostaNäyttö | |
Koko | 55 tuumaa |
Paneelin tyyppi | LED |
Halkaisija | 139 cm |
Valmistaja | Sony |
Mitat ilman jalustaa | |
Leveys | 1 228 mm |
Korkeus | 709 mm |
Syvyys | 56 mm |
Paino | 16,3 kg |
Mitat jalustalla | |
Leveys | 1 228 mm |
Korkeus | 784 mm |
Syvyys | 336 mm |
Paino | 17,4 kg |
Digi-TV | |
DVB-C | On |
DVB-T | On |
DVB-S | On |
DVB-T2 | On |
DVB-S2 | On |
Virrankäyttö (valmiustila) | 0,5 W |
Katselukulma | |
Vaaka | 178 astetta |
Pysty | 178 astetta |
VESA-yhteensopiva | On |
Liitettävyys | |
Kuulokeliitäntä | On |
HDMI-liitinten määrä | 4 |
Komposiittivideo | 1 |
PC-sisääntulo | On |
Komponenttivideo | 1 |
USB | On |
Bluetooth | On |
Teksti-TV | 1 000 sivua |
Uniajastin | On |
Resoluutio | |
Resoluutio (leveys) | 3 840 px |
Resoluutio (korkeus) | 2 160 px |
Värinormit | |
NTSC 3,58 | On |
NTSC 4,43 | On |
PAL | On |
SECAM | On |
Ultra HD | On |
WiFi | On |
Tuetut palvelut | |
Netflix | On |
Viaplay | On |
Ruutu | On |
Katsomo | On |
Lapsilukko | On |
VESA-kiinnitys | |
Korkeus | 300 mm |
Leveys | 300 mm |
EAN-koodi | 4548736151024 |
Hintakehitys
Korkein hinta
1 499 €
Keskihinta
1 321 €
Alin hinta
1 087 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.